Як вибрати експедитора для доставки вантажу літаком?

Як вибрати експедитора для доставки вантажу літаком?

На сучасному ринку транспортно-експедиційних послуг досить велика кількість фірм. Великі, середні, маленькі і кожна з них має свої як недоліки, так і переваги. Так як же вибрати?

Багато хто віддає перевагу найбільшій і найпопулярнішій компанії і вважають що зробили правильний вибір.Але найчастіше саме великі компанії мають дуже високу вартість на свої послуги і при цьому абсолютно непідготовлених рядових співробітників. Та й велика компанія часто не буде працювати з маленьким вантажем, та й на гнучкість ви можете не розраховувати. “У нас так не прийнято” – і все тут.

Хтось вважає, що краще звернеться до тих, хто посередині. Але і у них свої мінуси – відсутня можливість обробки великих обсягів вантажу, немає кредитування, та й момент з “У нас так заведено” теж ніхто не відміняв.

Хтось вирішує звернеться до дрібної компанії, але і тут свої моменти. Так як діємо на свій страх і ризик.

Якщо звичайно з такою критикою ставиться до всього, то простіше вже самостійно виконати доставку вантажу.

Якщо ви все-таки вирішили шукати експедиторську фірму, то є кілька моментів, на які ми радимо звернути увагу:

Перший момент, запитайте договір про транспортну фірми і уважно прочитайте його.

Другий момент – це ваші власні спостереження. Перебуваючи в офісі компанії, дізнайтеся стаж роботи компанії на ринку, зверніть увагу на кількість співробітників, їх досвід, як вони поводяться на робочому місці.

Далі не забудьте уточнити працював експедитор, якого вам пропонують, з аналогічним або схожим вантажем, а також зі схемою доставки. Поширена помилка при виборі – це думка що досвідчений експедитор не задає питань. Як раз досвідчений фахівець уточнить всі деталі. Тим більше, що в процесі такої розмови ви маєте чудову можливість переконатись в кваліфікації експедитора. Та й за манерою розмови, його ввічливості і готовності відповідати на ваші питання з приводу перевезення, ви теж можете зробити певні висновки.

Уважно спостерігайте під час розмови як оперативно, чітко, і компетентно відповідає вам експедитор. Ви повинні розуміти, що як вам відповідають під час обговорення перевезення, так буде і під час перевезення.

Багато важить момент, з ким вам доведеться спілкуватися під час перевезення, з однією людиною, з кількома менеджерами і так далі.

Ну і останній нюанс, вже на рівні ваших відчуттів. Якщо ви відчуваєте що, спілкуєтеся з експедитором на різних мовах, то все ж варто вибрати іншого фахівця, або змінити компанію.

Залишити відповідь