Залізничні перевезення

Наша компанія більше п’яти років надає послуги з вантажних залізничних перевезень. Залізничні перевезення вантажів сполучені з великою відповідальністю і оформленням безлічі паперів. Але ми зробимо все за вас і наша ціна на залізничні перевезення з Китаю, в Казахстан і країни Європи одна з найнижчих.

Ми надаємо всі послуги, які вам можуть знадобитися включаючи перетарку і митне оформлення. А це позбавить вас від витрат часу на комунікацію з різними контрагентами. Наші фахівці здатні закрити будь-які супровідні питання.

Залізничні перевезення на великі відстані з Green Logistics

В Green Logistics ми завжди прагнули знизити витрати клієнтів на доставку, тому вартість залізничних перевезень у нас мінімальна. А ще ми забираємо на себе клопіт, пов’язаний з оформленням дозвільної документації для перевезення.

Ми дозволяємо нашим клієнтам заробити більше шляхом зниження вартості логістики. Доставка по залізниці – це просто.

На першому етапі нам знадобиться знати про тип вантажу, а також його місцезнаходження. Виходячи з цього, ми підбираємо і бронюємо потрібний тип вагонів.

Залізничні перевезення ідеальні для наступних типів вантажів:

 • Насипні вантажі
 • Руда і корисні копалини
 • Ліс і пиломатеріали
 • Негабаритні вантажі
 • Промислові установки і обладнання
 • Автомобілі та техніка

Ми з радістю допоможемо перевезти ваш вантаж залізницею. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перевезення.

Як це відбувається

Спочатку ми розробляємо маршрут, а потім починаємо оформляти супроводчі документи. Далі відбувається завантаження та кріплення вантажу на платформах та отримання дозволу на транспортування по залізниці.  Ми надаємо послугу “під ключ” а це означає контроль на віх етапах маршруту.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних з доставкою вантажів залізницею:

 1. Розробку найекономічнішого варіанту маршруту.
 2. Завантаження товару на платформи чи вагони.
 3. Транспортування вантажу до країни призначення.
 4. Зберігання товару на складах.
 5. Доставка до складу отримувача.

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі залізничних перевезень на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.