Внутрішньопортове експедирування

Внутрішньопортове експедирування – це комплекс мір, спрямований на забезпечення безперебійного руху вантажу в порту.  Ця послуга включає роботу з митними документами, терміналами морського порту, агентами морських контейнерних ліний та контролюючими органами держави.

Вже маючи солідний досвід роботи у даному напрямку, наша компанія із задоволенням візьме на себе всі аспекти етапу знаходження контейнера в порту. Ми зробимо все можливе щоб ваш вантаж провів у порту якнайменше часу.

Внутрішньопортове експедирування від Green Logistics

Компанія Green Logistics вже давно зарекомендувала себе як надійного партнера в галузі експедирування вантажів в порту. Завдяки відмінно налагодженому процесу ціна на внутрішньопортове експедирування завжди доступна.

Наші клієнти значно заощаджують, адже експедирування в порту проходить швидко і вони не стикаються з демереджем.

Для початку нам знадобляться дані про вантаж, а також декілька супутніх моментів щодо самого перевезення. Довіртеся нам та забудете про простої в порту.

Експедирування вантажів у порту з нами це:

 • Впевненість у строках
 • Прозоре ціноутворення
 • Перетарка за необхідності
 • Розмитнення вантажу
 • Вирішення будь-яких проблем в порту
 • Постійна інформаційна підтримка

Ми з радістю допоможемо з внутрішньопортовим експедируванням. Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість послуг.

Як це відбувається

Експедирування в порту з нашою компанією з точки зору послідовності дій не відрізняється від співпраці з іншими компаніями нічим окрім швидкості і надійності. Ми надаємо послугу “під ключ”, а це значить що всі можливі проблемні ситуації ми вирішемо без вашого втручання.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних експедируванням в порту:

 1. Подача порожнього контейнера
 2. Завантажувально-розвантажувальні роботи
 3. Транспортування вантажу до порту
 4. Оформлення документації
 5. Доставка до складу отримувача.

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі внутрішньопортового експедирування на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.