Складська логістика

Зберігання вантажу – це дуже важлива складова логістичного процесу, якістю якої не можна нехтувати. Якщо ви шукаєте надійного партнера зі складської логістики, то ви у правильному місці. Швидкість роботи та приваблива ціна на послуги зберігання вантажу на складах – це наші основні переваги.

Наша компанія надає повний комплекс послуг зі зберігання вантажів на наших власних складах. З нами вам більше не потрібно платити за складські приміщення, які ви не використовуєте або використовуєте неповністю.

Складська логістика від професіоналів з Green Logistics

В Green Logistics ми зробили дуже багато щоб надавати вітчизняному бізнесу послуги найвищого класу. Якщо вас цікавить складська логістика міжнародного класу, нам однозначно є що вам запропонувати.

Завдяки якісному та відповідальному зберіганню ваших вантажів ви можете не перейматися питаннями їх сохранності.

Для початку розкажіть нам про ваш вантаж, його кількість та тип. Відштовхуючись від цього, ми підберемо оптимальний тип зберігання та склад.

Наші склади ідеально підходять для зберігання:

 • Товарів легкої промисловості
 • Невеликих партій товару з Китаю
 • Одягу та взуття
 • Обладнання та устаткування
 • Меблів та сантехніки
 • Автомобільних комплектуючих

Ми з радістю допоможемо зі зберіганням вашого вантажу. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість послуг.

Як це відбувається

На першому етапі нам потрібно знати характеристики вашого вантажу щоб підібрати оптимальний по розташуванню і типу склад. Після цього ми з вами підписуємо договір на обслуговування і плануємо дату початку зберігання товару. Більше подробиць ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних зі зберіганням вантажів:

 1. Оренда складу
 2. Складська логістика
 3. Відповідальне зберігання вантажів
 4. Пакування товарів
 5. Завантаження та вивантаження вантажу

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі складської логістики на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожний новий контакрт на зберігання – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.