Перетарка

Коли вантаж доставляється декількома видами транспорту, можуть знадобитися послуги з перетарки вантажів. Перетарку ще називають кросс-докінгом і це послуги з перевантаження товару з одного типу транспорту на інший зі зміною тари. Найчастіше використовується при мультимодальних, LCL чи LTL перевезеннях.

В Green Logistics ми надаємо послуги з перетарки вантажів в Одесі та інших містах країни. Ми не тільки працюємо оперативно, а й надаємо низькі ціни на перетарку вантажів по всій Україні.

Перетарка вантажів з компанією Green Logistics

В Green Logistics ми завжди розуміли, наскільки важлива швидкість надання послуг при перевезенні. При затримках у перетарці вантажу може різко зрости вартість, що недопустимо. Саме тому перетарка вантажу з Green Logistics це завжди швидко.

Наші клієнти ніколи не стикаються з проблемами при змішаних перевезеннях, адже ми маємо багаторічний досвід у цій сфері.

Для початку розкажіть нам про те, яким видом транспорту і куди прямує вантаж. Ми підберемо потрібну тару та перевантажимо у неї ваш товар.

Крос-докінг потрібен при:

  • Мультимодальних перевезеннях
  • Less than Container Load (LCL)
  • Less than Truck Load (LTL)
  • Звичайних вантажних перевезеннях
  • Зміні орендованого контейнера на свій

Ми з радістю допоможемо з крос-докінгом вантажів там, де вам це буде потрібно. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перетарки та супутніх послуг.

Як це відбувається

Для початку крос-докінгу вам треба буде повідомити нам тип, вагу та об’єм вантажу. У нас є все необхідне обладнання для перетарки, а також спеціально підготовлений персонал у Одесі тому процес зміни тара відбувається максимально швидко, але без ризику пошкодження вантажу.

Ми надаємо повний цикл робіт, пов’язаних з перетаркою вантажів:

  1. Стафіровка
  2. Перевантаження
  3. Переформування
  4. Розформування
  5. Доставка до складу отримувача

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі перетарки вантажів на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.