Митне оформлення

Часто замовляєте товар чи вантаж з закордону? Скористайтеся нашою послугою з митного оформлення експорту та імпорту та перестаньте витрачати час на питання розмитнення. Наші спеціалісти візьмуть на себе клопіт з оформлення всієї дозвільної документації і навіть допоможуть з супутніми питаннями.

Митне оформлення вантажів – це один з найважливіших етапів експортно-імпотрних операцій. Тому якщо навіть ви знайшли недорогий варіант для міжнародних перевезень, розмитнення вантажів слід довірити професіоналам.

Митне оформлення вантажів з Green Logistics

В Green Logistics ми довели процес митного оформлення при перетині митних кордонів до ідеалу. Наші клієнти отримують повний комплекс послуг за доступними цінами, а також у найкоротші терміни.

Клієнти нашої компанії заробляють більше, адже не витрачають часу на дозвільну документацію для митниці.

Щоб почати процес оформлення документів для митниці нам треба знати декілька деталей про ваш вантаж. Для цього зв’яжіться з нами по телефону чи заповніть заявку.

Послуги з митного оформлення вантажів потрібні для всіх типів вантажів:

 • Генеральні вантажі
 • Продукти харчування
 • Небезпечні вантажі
 • Збірні вантажі
 • Негабаритні вантажі
 • Устаткування

Ми з радістю допоможемо розмитнити вантаж. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість послуги.

Як це відбувається

Розмитнення вантажів  в Україні відбувається на місці доставки. Це може бути аеропорт, морський порт, залізнична станція чи автомобільний пост. Повідомте нашому менеджеру, куди планується доставка щоб ми почали процес підготовки.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних з розмитненням і не тільки:

 1. Оформлення будь-яких митних декларацій.
 2. Підбір коду ТН ВЕД.
 3. Розрахунок митних платежів.
 4. Зберігання товару на складах.
 5. Доставка до складу отримувача.

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі митного оформлення вантажів на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.