Морські перевезення

Компанія Green Logistics пропонує українському бізнесу послуги з контейнерних перевезень з Китаю, США та інших країн. Ми працюємо з усіма портами світу і можемо доставити практично будь-який вантаж в Україну за вигідною для вас ціною.

Ми цінуємо ваш час і тому наш сервіс з морського перевезення контейнерів позбавляє вас необхідності витрачати час на питання логістики. Більше не потрібно витрачати час на дозвільні питання. Про все подбають наші фахівці, за плечима який понад 5 років досвіду в морських перевезеннях.

Як проходять морські контейнерні перевезення з Green Logistics

В Green Logistics ми приділяємо особливу увагу комплексності наших послуг. Це означає, що ми можемо допомогти на всіх етапах перевезення: від підбору і комунікації з постачальником, аж до митного оформлення і доставки на ваш склад.

Наші клієнти заробляють більше бо концентруються на питаннях свого бізнесу, а доставку контейнерів морем довіряють нам.

Перше, що нам потрібно – це знати, який вантаж і з якого порту ви хочете перевезти. Це буде визначати не тільки необхідний тип контейнера, а й ціну на морські перевезення з Китаю до України.

Основні типи вантажів, що перевозяться морем наступні:

 • Продукти харчування
 • Стройматеріали
 • Техніка
 • Сировина
 • Промислове обладнання
 • Продукція легкої промисловості

Ми з радістю допоможемо вам перевезти ваш вантаж. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перевезення.

Як це відбувається

Ми не винайшли велосипед і морські перевезення з нашої компанією мало чим відрізняються від інших з точки зору послідовності дій. Єдина наша перевага – це комплексність. Ми можемо взяти на себе всі питання, пов’язані з морськими перевезеннями та здійснити доставку “під ключ”.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних з перевезенням морем, а саме:

 1. Підбор найоптимальнішого маршруту перевезення.
 2. Консолідація вантажу.
 3. Внутрішньопортове експедирування.
 4. Зберігання вантажу на складах.
 5. Наземна доставка

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі морских контейнерних перевезень на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.