Доставка збірних вантажів

Збірні вантажі (LCL сервіс) – це суперпопулярна послуга для тих, хто часто імпортує в Україну невеликі партії вантажів з Китаю, країн Південно-Східної Азії та Європи. Ми пропонуємо одну з найнижчих цін на доставку збірних вантажів на ринку України. Це дозволяє дуже швидко та вигідно доставляти пробні партії.

Перевезення збірних вантажів дозволяє організувати ефективну систему поставок та звести затрати на логістику до мінімуму. Доставка збірних вантажів – це найдешевший спосіб перевезення невеликих партій товару на великі відстані.

Доставка збірних вантажів з Green Logistics

В Green Logistics ми одними з перших почали надавати послугу по перевезенню збірних вантажів з Китаю до України. Через декілька років вона стала надпопулярною серед представників українського малого та середнього бізнесу.

LCL сервіс дозволяє нашим клієнтам заробляти більше адже вони витрачають на доставку партій товару менше грошей.

Для початку перевезення нам треба знати, де географічно знаходиться ваш вантаж, його тип, вагу та об’єм. Після цього можна підібрати консолідаційний склад.

Перевезення збірних вантажів ідеально підходять для доставки:

 • Пробних партій вантажів
 • Декількох вантажів від різних відправників
 • Взуття та одягу
 • Автомобільних комплектуючих
 • Комп’ютерної техніки
 • Деяких видів сировини

Ми з радістю допоможемо перевезти ваш вантаж. Для цього лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перевезення у складі збірного вантажу.

Як це відбувається

Ми пропонуємо доставку збірних вантажів “під ключ”, а це значить що ми можемо взяти на себе всі етапи перевезення і доставити товар прямо на ваш склад. Більше того, наші менеджери будуть інформувати вас про всі зміни та новини щодо кожного вашого вантажу.

Ми надаємо повний пакет послуг:

 1. Консолідацію вантажів на наших складах
 2. Допомогу у питаннях розмитнення
 3. Перевезення морем чи автотранспортом
 4. Зберігання на наших складах
 5. Доставка до вашого складу

Чому саме Green Logistics

Ми одна з найперших компаній в галузі перевезень збірних вантажів на теренах України. Нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Кожне перевезення для нас – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.