Автоперевезення

Потрібні послуги з доставки вантажів автомобільним транспортом? Компанія Green Logistics надає послуги з міжнародних автомобільних перевезень за доступними цінами. З нами доставка з Європи до України – це просто та вигідно!

Автоперевезення з Європи в Україну можуть забирати багато часу, особливо коли доводиться мати справу не тільки з вибором перевізника, але й з митницею. Ми готові позбавити вас цього клопоту, адже вантажні перевезення з нами – це вигідно та просто.

Ефективні автомобільні перевезення з Green Logistics

Наше кредо – швидкі перевезення по привабливим цінам. Ми вважаємо, що автомобільні перевезення не повинні відбирати час. Саме тому для кожного клієнта ми проробляємо найефективнішу схему поставки його вантажу в Україну.

Це дозволяє нашим клієнтам максимізувати прибутки та не відволікатися на пошук контрагентів та митницю.

Найперше, що нам потрібно від вас – це місцезнаходження, тип та вага вантажу. Це дозволить нам підібрати оптимальний транспорт та обладнання для перевезення.

Автоперевезення зазвичай замовляють для доставки:

 • Побутової техники
 • Меблів
 • Виробничого обладнання
 • Сантехніки та плитки
 • Товарів легкої промисловості
 • Продуктів харчування

Ми з радістю допоможемо вам перевезти ваш вантаж автотнарспортом. Вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перевезення.

Як це відбувається

Ви повідомляєте нам місцезнаходження вантажу, а ми розробляємо маршрут та допомагаємо вам з оформленням необхідної дозвільної документації для експорту або імпорту вантажу. Ми навіть можемо деякий час зберігати ваш вантаж на нашому складі адже вся послуга може бути надана “під ключ”.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних з автомобільними перевезеннями:

 1. Підбор найоптимальнішого маршруту перевезення.
 2. Допомога у питаннях розмитнення.
 3. Перевезення вантажів між країнами Європи.
 4. Страхування.
 5. Зберігання на складах.

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі вантажних автоперевезень на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.