Авіаперевезення

Компанія Green Logistics пропонує послуги з вантажних авіаперевезень за доступною ціною. Широка географія сервісу дозволяє нам доставляти вантажі практично між всіма країнами світу в найкоротші терміни та оптимальною для вас ціною.

Вантажні авіаперевезення – це найшвидший спосіб доставити вантаж в Україну. Середня тривалість авіадоставки в країну становить лише декілька днів, що робить цей тип перевезень лідируючим для доставки вантажів, що швидко псуються.

Авіаперевезення вантажів з Green Logistics

В Green Logistcs ми намагаємося зробити процес авіа перевезень вантажів ще більш простим та швидким. Замовляючи перевезення вантажів авіатранспортом у нас, ви отримуєете цілий комлпекс послуг, який вбереже вас від трати часу.

Наші клієнти можуть більше, адже за їхню логітику дбаємо ми. А це дозволяє сконцентруватися на основному бізнесі.

Для швидкої доставки вантажу в Україну нам потрібно знати тип вантажу, а також в якому місці він знаходиться. Можливо вам додатково буде потрібна доставка вантажу до аеропорту відправлення.

Основні типи вантажів, що перевозяться авіатранспортом:

 • Медикаменти
 • Предмети мистецтва
 • Товари, що швидко псуються
 • Дорогоцінності
 • Документи
 • Невеликі пробні партії товарів

Ми з радістю допоможемо перевезти ваш вантаж авіатранспортом. Для цього вам лише потрібно зв’язатися з нашими менеджерами і вони прорахують для вас вартість перевезення.

Як це відбувається

Спочатку вантаж доставляється зі складу відправника до аеропорту і починається етап оформлення митної документації для експорту. Потім відбувається саме транспортування, а після його завершення – митне оформлення та доставка до склада отримувача.

Ми надаємо повний цикл послуг, пов’язаних з авіаперевезеннями:

 1. Перевезення вантажу до аеропорту
 2. Оформлення дозвільної документації
 3. Авіаперевезення за кращими цінами
 4. Зберігання вантажу на складах.
 5. Доставка до склада отримувача

Чому саме Green Logistics

Ми не перша і не найбільша компанія в галузі авіаперевезень вантажів на теренах України. Однак нас вирізняє те, що ми так само зацікавлені у вашому успіху, як і ви. Для нас кожне перевезення – це шанс допомогти українському бізнесу стати краще та знизити затрати на логістику.