Особливості автомобільного транспортування дорогих вантажів

Особливості автомобільного транспортування дорогих вантажів

Green Logistics пропонує надійний, перевірений підхід до захисту вашого цінного вантажу, тому що безпека вантажів є для нас головним пріоритетом. У нас є заходи безпеки і перевірений послужний список, який гарантує нашим клієнтам, що їх продукти перебувають у надійних руках при виборі Green Logistics.

Щоб знайти рішення складних проблем, ми об’єднуємо процеси і процедури з використанням новітніх технологій. Потім ми застосовуємо цю стратегію до всіх аспектів вашого вантажу і його шляху. Правильна комбінація планування, процесів, мови контрактів, упаковки та моніторингу – все це дає гарантію, що ваші товари досягають наміченого місця призначення.

Підготовка та забезпечення цінних вантажів має вирішальне значення.

Ми дбаємо про те, щоб дорогий вантаж був правильно підготовлений до транзиту. Це означає використання кутових дощок, обв’язки, смуг і термозбіжних плівок для захисту вантажу під час транспортування. Використання правильного обладнання, правильне навчання і точне планування маршруту – все це дуже важливо.

Ми також приймаємо інші заходи для підвищення безпеки. Вони часто включають в себе прискорене обслуговування, професійних водіїв, прихований і явний GPS, роздільні поставки і ретельний вибір часу. Ми забезпечуємо стратегічне дублювання для забезпечення безпеки вашого вантажу, забезпечуючи його переміщення від моменту отримання до доставки. Моніторинг обладнання, коли вантажівка зупиняється для заправки, постійне відстежування вашого вантажу по нашим заздалегідь спланованим маршрутами, перевірка викликів водієм, електронне відстеження та багато іншого.

Покращена видимість ланцюжка поставок і навчання водіїв мають значення.

Завдяки посиленій видимості ланцюжка поставок Green Logistics наші служби підтримки клієнтів гарантують, що ваш цінний вантаж прибуде туди, де він повинен бути. Використання прискорених послуг та прямих маршрутів зводить до мінімуму час затримки.

В Green Logistics ми забезпечуємо максимальну безпеку кожного завантаження. Наша компанія завжди дотримується всіх державних постанов і відповідні їм високі стандарти безпеки.

Залишити відповідь