Доставка збірних вантажів (LCL)

Доставка збірних вантажів (LCL)

Збірні вантажі є типом вантажів, які перевозяться в складі збірних партій, які комплектуються за допомогою штучних одиниць вантажу і обсягів тари. Основне правило при організації перевезень такого типу вантажу – об’єднання невеликих партій різних відправників на складах. Ці склади називаються консолідованими, вони – початковий пункт транспортування дрібного вантажу в точку призначення. Термін, за який вантаж буде доставлений, залежить від швидкості, з якою партія буде укомплектована, шляху проходження, за яким буде їхати транспорт, та ін.

Використання збірних перевезень передбачає безпосередню перевезення дрібного вантажу різних замовників за допомогою одного виду транспорту по одному маршруту. Це допомагає знизити ціну доставки дрібно габаритних вантажів.

Як створюються збірні вантажі?

Як правило, транспортування збірних вантажів здійснюється за допомогою автомобілів, крім цього транспортування таких вантажів можуть здійснюватися з використанням кораблів, з/д транспорту і літаків.

Перевезення малогабаритних вантажів проводиться за такою схемою:

– Малогабаритний вантаж відправляється зі складу відправника на консолідований склад, де партія вантажів комплектується.

– Вантажі обробляються, застосовується спеціальна упаковка, використовується тара.

– Готується документація, необхідна для транспортування і відбувається процедура оформлення збірних вантажів на митниці.

– Малогабаритний вантаж відправляється в країну призначення за допомогою автомобілів, морського, ж/д або авіаційного транспорту.

– Вантаж проходить митне очищення в країні замовника, оформляються документи, які потрібні для того, щоб в майбутньому продати доставлені товари або використовувати обладнання.

– Малогабаритний вантаж доставляється за адресою, яка була вказана замовником.

Для міжнародного перевезення вантажів в обов’язковому порядку потрібно пройти митні процедури і сплатити збір, який залежить від митних кодів товарних номенклатур зовнішньоекономічної діяльності.

Головними плюсами, властивими для перевезень дрібногабаритних вантажів, є доступність і простота цього виду перевезення. Для організації відправки таких вантажів потрібна злагодженість дій протягом усього процесу перевезень.

Залишити відповідь