Чому варто використовувати авіадоставку для вантажів?

Чому варто використовувати авіадоставку для вантажів?

Авіадоставка вантажів – один з найефективніших способів перевезень. Швидкість доставки вантажів за допомогою такого виду транспорту перевищує швидкість доставки автомобільним, водним та залізничним транспортом. Літаки безпечно долають будь-які відстані, однак, через високу швидкість доставки, цей вид перевезень є дорогим.

Послуги з перевезення вантажів за допомогою літака швидша, в порівнянні з альтернативними варіантами доставки. Протягом 10-14 днів можлива доставка вантажів з різних точок світ. Щоб подолати аналогічні відстані, автомобільний, залізничний і морський транспорт витратить в 2-3 рази більше часу. Сухопутна доставка сповільнюється через процес транзитного перетину кордонів і простоїв на митницях. За допомогою авіасполучення, як і морського транспортування, можна уникнути цих проблем, пройшовши митні процедури в країнах відправлення та пункті призначення.

Плюсами авіаперевезень є:

– Надійність. Авіаційний транспорт, згідно зі статистикою, є найбезпечнішим. Зростає впевненість в тому, що вантаж буде отримано в цілісності й схоронності. Для підвищення рівня надійності та захисту від ризику при транспортуванні, можна застрахувати вантаж.

– Дотримання правил транспортування. Вантажні склади в аеропортах найчастіше є опалювальними об’єктами з наявністю сучасного обладнання класу А. При навантажувальних роботах строго дотримуються правила центрування і фіксації вантажів. На борту повітряного судна створюються оптимальні режими температури і вологи, завдяки цьому можливе перевезення медичних препаратів, чутливої ​​до впливу атмосфери техніку і т.п.

– Універсальність. Транспортування вантажів можлива в межах від 5 кг і до 250 тонн на відстані до 13 000 км без дозаправок. Це відкриває перспективи для даного виду вантажоперевезень.

Ці переваги впливають на високу вартість доставки.Тому авіадоставка найдорожча, в порівнянні з перевезеннями іншими видами транспорту.

Доставка вантажів за допомогою літака можлива навіть при перевезенні невеликого обсягу вантажу при використанні консолідації.

За допомогою авіаперевезення можна здійснити доставку вантажів, що потребують дотримання обов’язкового температурного режиму.

Використання цього виду доставки доцільно при перевезенні:

– високомаржинальних товарів (закладена частка прибутку 30% і більше). Такими товарами можуть бути техніка, косметичні товари та інші види вантажів, прибуток від яких значно перевищує кошти, витрачені на авіаперевезення.

– Продукції, що користується попитом у т. ч. гаджети, мобільні пристрої. Перевезення нових флагманських смартфонів або пристроїв за допомогою морського транспорту недоцільна: такі товари занадто швидко втрачають популярність, тому їх потрібно доставляти дуже швидко.

– Сезонних товарів. Наприклад, автомобільних шин, одягу і взуття і т.д. Вибрати альтернативні способи доставки таких вантажів можливий при завчасної плануванні відвантаження.

Залишити відповідь