Авіадоставка з Китаю, що потрібно знати, перш ніж замовляти?

Авіадоставка з Китаю, що потрібно знати, перш ніж замовляти?

Авіаперевезення можуть доставити вантаж з заводу в Китаї на ваш склад за лічені дні.
У цій статті ви дізнаєтеся більше про вартість авіаперевезень, митних процедурах і процесі доставки при імпорті з Китаю.

1. Авіаперевезення вантажів – найшвидший вид транспорту

Авіаперевезення в багатьох відношеннях перевершують морські перевезення. Проте, основна причина доставки вашого вантажу по повітрю, це більш короткі терміни доставки.
У той час як морські перевезення можуть займати місяць від порту до порту (це залежить, звичайно, від пункту призначення), а ще кілька днів йде на адміністрування і електронні перекази – Авіаперевезення можуть доставити ваш продукт з заводу до вас за 5 днів.

2. Простий процес, який легко відстежувати
Процес, як правило, дуже простий в порівнянні з іншими видами транспорту. Все дуже стандартизовано, і слід процедурі, яка вимагає мінімального участі з боку імпортера.
Крім того, авіаперевезення також можна відстежувати в режимі реального часу, онлайн. Отже, ви можете отримати миттєву інформацію про поточний статус і місцезнаходження вантажу, якщо у вас є ідентифікатор відстеження.

3. Розрахунок вартості авіаперевезень при імпорті з Китаю
Вартість авіаперевезень може бути розрахована двома способами. Перший з них найбільш очевидний: ціна за кілограм множиться на вагу вантажу.
Однак, з огляду на, що у Airbus або Boeing є відносно обмежений вантажний простір, вага не єдиний фактор, щоб розглянути. За вантаж з низькою щільністю (тобто мала вага, великий обсяг) стягується плата залежно від обсягу, а не від ваги.
Таким чином, одяг рідко доставляється по повітрю, в той час як дорогі електронні пристрої часто.

4. Коли авіадоставка з Китаю є прийнятним варіантом.

Як згадувалося раніше, авіаперевезення можуть бути прийнятним варіантом для вантажів високої вартості, високої щільності і невеликого обсягу.
Наприклад:

зразки продукції
електроніка
наручний годинник
ювелірні вироби
пластикові вироби

6. Процес доставки

а. Вантаж доставляється в аеропорт Китаю
Потребує уваги покупця: Ні
Виняток: якщо Інкотермс EXW, ви повинні зв’язатися з транспортною компанією самостійно, щоб замовити самовивіз за місцем знаходження вашого постачальника.

б. Транспортна компанія займається оформленням експорту

с. Вантаж завантажений в літак і доставлений в аеропорт призначення

д. Вантаж вивантажується до аеропорту призначення

е. Митне очищення
Потребує уваги покупця: Ні
Виняток: ваш місцевий митний орган може зажадати, щоб ви відправили копію рахунку-проформи, щоб довести, що заявлена ​​вартість вірна

е. Остаточна доставка за адресою одержувача та сплата ПДВ і митних зборів
Потребує уваги покупця: Ні
Виняток: якщо ви оплатили тільки доставку в аеропорт призначення, вам доведеться організувати подальшу перевезення самостійно або через компанію з авіаперевезень.

Залишити відповідь